HOTEL


Hotel Chateau Goldenstein

 V nádherném prostředí Jeseníků obklopen lesy stojí na kopci nejvýše položený zámek na Moravě. Památka prošla kompletní rekonstrukcí a v roce 2016 se zde otevřel nový hotel Chateau Goldenstein. Hotel se nachází v severovýchodní části České republiky, v horské oblasti Jeseníky.

Jedinečná atmosféra, soukromí, romantika a klid uprostřed hlubokých lesů  – to vše čeká hosty v hotelu Chateau Goldenstein. Na každém kroku na vás dýchne přes 700 let dlouhá historie zámku, kde se střídaly významné šlechtické rody.

Při obnově památky majitelé zachovali její historický ráz i vybavení a přizpůsobili je potřebám hostů. Za zdmi zámku tak najdete veškeré pohodlí. Interiér hotelu je vybaven s důrazem na detaily, každý pokoj je jiný a osobitý. Můžete strávit noc v lichtenštejnském křídle, zbrojnošském pokoji, ve věži, najíst se v Rytířském sále nebo vstoupit do manželství ve zdejší kapli.

Zámecký butikový hotel, který nabízí ubytování pro 77 lidí ve 26 pokojích, je ideálním místem pro romantické pobyty, svatby i firemní akce.

Nedotčená příroda Jeseníků láká také k výletům a v zimě jsou zde skvělé podmínky pro lyžování.

Přijeďte si pro zážitky na zámek s příběhem začínajícím ve 13. století. Pro všechny, kteří hledají něco výjimečného.

Hotel Chateau Goldenstein

Branná 1
788 25 Branná

www.chateaugoldenstein.com
recepce@chateaugoldenstein.com
recepce: 732 177 826

fb: @chateaugoldenstein
instagram: chateugoldenstein
booking.com : Hotel Chateau Goldenstein