Svatby, firemní akce a rodinné oslavy

Zámecké prostory Chateau Goldstein jsou ideálním místem pro všechny druhy významných údálostí jako svatby, výročí nebo oslavy. Disponujeme i konferenčními prostorami pro firemní meetingy nebo školení.

Nabízíme veškerou svatební koordinaci celé svatby.
Uspořádáme den podle Vašich představ od ranního pohoštění, vizážistkou,  kadeřnicí, obřadem, slavnostním přivítáním u nás, slavnostním obědem, krájením dortu, společným tancem, DJ, fotografem, kameramanem, cukrovím, svatebním dortem, ohňostrojem, světelnou show, dopravou, historickým autem, limuzínou…a mnoho dalšího. Ideální počet pro svatební hostinu v rytířském sále je 60 osob (max 80 osob)  i s možností ubytování pro 65 osob v hotelu Chateau Goldenstein.

Uspořádáme pro Vás civilní, symbolický, církevní obřad nebo registrované partnerství v Kapli, Horním nebo Dolním nádvoří.

Naše mnohaleté zkušenosti s pořádáním akcí všeho druhu můžete vidět na webových stránkách restaurantu Archa na Svatém Kopečku. www.archarestaurant.cz

Kontakt

Jakub Steiger – event and sales manager

Tel. +420 737 523 623
archa@archarestaurant.cz

Rytířský sál

132m2

Kaple

160m2

Galerie Jízdárna

178m2

Kontakt

Chcete si prohlédnout a pronajmout prostory, nechat se vyfotit v areálu Chateau Goldenstein, naplánovat Vaši událost nebo si objednat raut či cattering?

Prosím, kontaktujte:

Jakub Steiger – event and sales manager

Tel. +420 737 523 623
archa@archarestaurant.cz