Svatby, firemní akce a rodinné oslavy

 

Zámecké prostory Chateau Goldstein jsou ideálním místem pro všechny druhy významných údálostí jako svatby, výročí nebo oslavy. Disponujeme i konferenčními prostorami pro firemní meetingy nebo školení.

 

Rezervujte si u nás svatbu

Nabízíme veškerou svatební koordinaci celé svatby.

Uspořádáme den podle Vašich představ od ranního pohoštění, vizážistkou, kadeřnicí, obřadem, slavnostním přivítáním u nás, slavnostním obědem, krájením dortu, společným tancem, DJ, fotografem, kameramanem, cukrovím, svatebním dortem, ohňostrojem, světelnou show, dopravou, historickým autem, limuzínou…a mnoho dalšího. Ideální počet pro svatební hostinu v rytířském sále je 60 osob (max 80 osob) i s možností ubytování pro 65 osob v hotelu Chateau Goldenstein.

Uspořádáme pro Vás civilní, symbolický, církevní obřad nebo registrované partnerství v Kapli, Horním nebo Dolním nádvoří. Naše mnohaleté zkušenosti s pořádáním akcí všeho druhu můžete vidět na webových stránkách restaurantu Archa na Svatém Kopečku. www.archarestaurant.cz

Důležité informace

Chcete si prohlédnout a pronajmout prostory, nechat se vyfotit v areálu Chateau Goldenstein, naplánovat Vaši událost nebo si objednat raut či cattering?

Prosím, kontaktujte: Jakub Steiger – event and sales manager

Tel. +420 737 523 623

archa@archarestaurant.cz

Kontakty Recepce a restaurace tel.: +420 732 237 296

Rezervace email: recepce@chateaugoldenstein.com,

tel. +420 736 613 568

Rezervace termínu svatby

Svatby, rodinné a firemní akce